To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Control Type | dial |
|---|---|
| Product Type | thermometer |
| Safety and Compliance | NSF |
| Temperature Range | 100 to 180F |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 96 |
| Packed By | 96 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169145488 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 10.63 cm |
| Item Height | 13.39 cm |
| Item Depth | 18.5 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 0.09 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Hot Holding Thermometer |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









