To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 7.5" L x 6.5" W |
|---|---|
| Color | gray |
| Length | 7.5" |
| Material | melamine |
| Product Type | dinner bowls |
| Width | 6.5" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 15846010755 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 6.5 cm |
| Item Length | 7.5 |
| Item Weight | 6.7 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Dinner Bowls |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









