To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 54"W x 20"D x 67-1/2"H |
|---|---|
| Depth | 20 |
| Features | Made in USA |
| Height | 67-1/2" |
| Material | aluminum |
| Number of Shelves | 2 shelves |
| Product Type | truck |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 54" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 54 cm |
| Item Height | 67.5 cm |
| Item Depth | 20 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cart, Bussing Utility Transport, Metal |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









