To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 21 W x 27 L x 3 D |
|---|---|
| Depth | 3" |
| Length | 27 |
| Material | stainless steel |
| Product Type | landing table |
| Size | large |
| Width | 21" |
| Vendor Name | BKI |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 21 cm |
| Item Depth | 3 cm |
| Item Length | 27 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Mobile Landing Table |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









