To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 30-9/16"W x 33-9/16"D x 67-5/16"H |
|---|---|
| Capacity | 102 trays |
| Depth | 33-9/16" |
| Height | 67-5/16" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | trolley |
| Width | 30-9/16" |
| Vendor Name | Unox |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28037 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 30.56 cm |
| Item Height | 67.31 cm |
| Item Depth | 33.56 cm |
| Item Weight | 176.37 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Trolley |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









