To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 27.5"W x 48"L |
|---|---|
| Capacity | 8-10 tables |
| Color | black |
| Handle | tubular handle |
| Length | 48" |
| Material | steel |
| Product Type | table dolly |
| Shape | round |
| Thickness | .125" |
| Width | 27.5" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 812581018585 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 27.5 cm |
| Item Length | 48 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dollies |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









