To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Diameter | 10" dia |
|---|---|
| Features | stackable |
| Material | aluminum |
| Product Type | pizza pan |
| Shape | round |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642059215 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 11.61 cm |
| Item Height | 1.5 cm |
| Item Depth | 22.64 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 0.85 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pizza Pan |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









