To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | white |
|---|---|
| Diameter | 10" dia |
| Durability and Resistance | dishwasher safe, heat resistant |
| Material | melamine |
| Product Type | plate |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | round |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 2 |
| Packed By | 2 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642031808 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 10.55 cm |
| Item Height | 7.68 cm |
| Item Depth | 10.83 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 7.1 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Plate, Plastic |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









