To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 31-1/2"W x 16-1/4"D x 38-1/2"H |
|---|---|
| Color | black |
| Depth | 16-1/4" |
| Height | 38-1/2" |
| Material | plastic |
| Number of Shelves | 3 shelves |
| Product Type | bus cart |
| Width | 31-1/2" |
| Vendor Name | Serv-Ware |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28504 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 31.5 cm |
| Item Height | 38.5 cm |
| Item Depth | 16.25 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Cart, Bussing Utility Transport, Plastic |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









