To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Legs | galvanized |
|---|---|
| Material | galvanized steel |
| Product Type | filter |
| Vendor Name | Krowne Metal |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 822196351656 |
| Shipping Origin | 0 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 26 cm |
| Item Height | 12 cm |
| Item Depth | 26 cm |
| Item Weight | 36 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Grease Filters |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









