To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Control Type | digital |
|---|---|
| Product Type | thermometer |
| Replaces Parts | Comark CMRKPDT300/FMP; CMRKPDT300FMP; CMRKPDT300K; PDT300/FMP; CMRKPDT300; PDT300NSF; PDT300K; PDT300FMP; PDT300 |
| Replaces Parts Brand | Comark |
| Temperature Range | -58 to 300F |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 8.5 |
| Item Weight | 0.1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tools & Test Equipment, Thermometers |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









