To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | T&S Brass |
|---|---|
| Fits Model | B-0084-H |
| Product Type | flexible hose |
| Replaces Parts | T&S Brass -84; -0084-H; 0084H; B0084H; -0084-H_84"; B-0084-H; B-0084-H_84"; B-84 |
| Replaces Parts Brand | T&S Brass |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 9 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Length | 9.75 |
| Item Weight | 2.45 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Facility Maintenance, Plumbing |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









