To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | T&S Brass |
|---|---|
| Fits Model | 000788-20, 005960-40QT, 007947-40, 064L, 200 Series, B-21K, B-23K, B-23K-NS, B-6K, B-7K, B-7K-NS, B-8K, B-8K-NS |
| Product Type | insert |
| Replaces Parts | T&S Brass 788-20; TS788-20; TS000788-20; TS64L; 000788-20; 064L; 64L; Component Hardware Group KN50-X061 |
| Replaces Parts Brand | T&S Brass, Component Hardware Group |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 1 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Length | 1.5 |
| Item Weight | 0.25 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Facility Maintenance, Plumbing |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









