To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | T&S Brass |
|---|---|
| Fits Model | B-0113-ADF10-BR, B-0133-ADF10-BR, B-0133-ADF12-BR, B-0133-ADF14-BR, B-0133-ADF16-BR, B-0133-BR-B, B-1152-092A, B-1152-092A-VB, B-1459-7112-QDS, B-2117, BR10 |
| Product Type | valve brush |
| Replaces Parts | T&S Brass TSBR10; BR-10; BR10; R10; R-10 |
| Replaces Parts Brand | T&S Brass |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3 cm |
| Item Height | 6 cm |
| Item Length | 6 |
| Item Weight | 0.17 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Facility Maintenance, Plumbing |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









