To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 32"L x 16-1/8"W x 36-3/4"H |
|---|---|
| Color | black |
| Height | 36-3/4" |
| Length | 32" |
| Material | plastic |
| Number of Tiers | 3-tier |
| Product Type | utility carts |
| Width | 16-1/8" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169103624 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 16.12 cm |
| Item Height | 36.75 cm |
| Item Length | 32 |
| Item Weight | 21.54 kg |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Utility & Bus Carts |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









