To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 23"W x 21"D x 62-7/8"H |
|---|---|
| Capacity | 800 lbs |
| Depth | 21" |
| Height | 62-7/8" |
| Material | aluminum |
| Number of Tiers | 26-tier |
| Product Type | pizza pan rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 23" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169138374 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 23 cm |
| Item Height | 62.88 cm |
| Item Depth | 21 cm |
| Item Weight | 0 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pan Rack, Pizza |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









