To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Product Type | cheese dispenser |
|---|---|
| Voltage | 120v |
| Vendor Name | Star |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 37166 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 9.6 cm |
| Item Height | 26.8 cm |
| Item Depth | 20.6 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Nacho Cheese Dispenser |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









