To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Vendor Name | APW Wyott |
|---|---|
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 887331250874 |
| Shipping Origin | 37166 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.69 cm |
| Item Height | 21.94 cm |
| Item Depth | 21.81 cm |
| Item Weight | 20 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Hot Food Well Unit, Built-In, Electric |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









