To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 20-7/8"W x 26-1/4"D x 69"H |
|---|---|
| Depth | 26-1/4" |
| Height | 69" |
| Material | aluminum |
| Number of Tiers | 20-tier |
| Product Type | bun pan rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Shape | square |
| Width | 20-7/8" |
| Vendor Name | Serv-Ware |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28504 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20.88 cm |
| Item Height | 69 cm |
| Item Depth | 26.25 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pan Rack, Bun |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









