To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Features | Made in USA |
|---|---|
| Height | 32.63" |
| Number of Doors | 1 door |
| Number of Tiers | 4-tiers |
| Product Type | display cabinet |
| Safety and Compliance | ANSI, ANSI/NSF, cULus, UL, UL EPH Classified |
| Width | 22.5" |
| Vendor Name | Hatco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 54235 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 22.5 cm |
| Item Height | 32.63 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Display Cabinets |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









