To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Amps | 8.4 amps |
|---|---|
| Capacity | (3) 18" dia. Pizzas |
| Design | countertop |
| Features | adjustable |
| Material | stainless steel, tempered glass |
| Product Type | display case |
| Voltage | 120v |
| Vendor Name | Doyon |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 49858 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20.13 cm |
| Item Height | 21.38 cm |
| Item Depth | 21.63 cm |
| Item Weight | 100 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Display Case, Hot Food, Countertop |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









