To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Door Type | sliding door |
|---|---|
| Features | Heated |
| Material | glass |
| Product Type | display case |
| Style | straight |
| Width | 27" |
| Vendor Name | Migali |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 00819296022494 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 27 cm |
| Item Height | 27.3 cm |
| Item Depth | 19 cm |
| Item Weight | 62.8 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Counter-Top Display Case, Heated |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









