To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 21-1/16"L x 26-3/16"W |
|---|---|
| Color | sand |
| Depth | 7-11/16" |
| Design | drop-in |
| Length | 21-1/16" |
| Material | cast aluminum, resin |
| Product Type | hot / cold food well unit |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 26-3/16" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 77040 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 26.19 cm |
| Item Length | 21.06 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Hot / Cold Food Well, Drop-In |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









