To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 19-1/2" W x 11-3/4" H |
|---|---|
| Height | 11-3/4" |
| Product Type | splash shield |
| Width | 19-1/2" |
| Vendor Name | Frymaster |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19.5 cm |
| Item Height | 11.75 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Fryer Splash |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









