To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Capacity | 2 oz |
|---|---|
| Color | black |
| Material | melamine |
| Product Type | ramekin |
| Style | smooth |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 dozen |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | dozen |
| Case Pack By | dozen |
| Item Width | 5 cm |
| Item Height | 3 cm |
| Item Length | 5.5 |
| Item Weight | 1.38 kg |
| Priced By | dozen |
| Vendor Category | Dining Supplies, Food Serving, Condiment Cups & Bowls |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









