To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 12.4"L x 7"W x 1.6"H |
|---|---|
| Height | 1.6" |
| Length | 12.4" |
| Material | melamine, wood |
| Product Type | plate |
| Shape | oval |
| Width | 7" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 15846012186 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 7 cm |
| Item Height | 1.6 cm |
| Item Length | 12.4 |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dinner Plates |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









