To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Fits Brand | Vollrath |
|---|---|
| Fits Model | nan |
| Material | plastic, polyethylene |
| Product Type | server |
| Replaces Parts | Vollrath/Idea-Medalie 4864-18; Traex 4864-18 |
| Replaces Parts Brand | Vollrath/Idea-Medalie, Traex |
| Vendor Name | AllPoints Foodservice Parts & Supplies |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 08048 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4 cm |
| Item Height | 9 cm |
| Item Length | 4 |
| Item Weight | 0.43 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dining Supplies, Food Serving, Condiment Cups & Bowls |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









