To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 6.13"L x 5.5"W x 2.75"H |
|---|---|
| Color | blue |
| Height | 2.75" |
| Length | 6.13" |
| Material | melamine |
| Product Type | bowl |
| Width | 5.5" |
| Vendor Name | GET Enterprises |
| Case Pack | 12 |
| Packed By | each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 15846019147 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 5.5 cm |
| Item Height | 2.75 cm |
| Item Length | 6.13 |
| Item Weight | 1.2 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Dinner Bowls |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









