To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 12"W x 15.5"H, 21.5"W x 24"D x 28.5"H, 27.5"W x 27.5"D x 27.5"H |
|---|---|
| Capacity | 352 lb. weight capacity |
| Depth | 24", 27.5 |
| Features | stackable |
| Height | 15.5", 27.5", 28.5" |
| Material | aluminum, stainless steel |
| Product Type | table and chair sets |
| Shape | round |
| Width | 12", 21.5", 27.5" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142012610 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 12 cm |
| Item Height | 15.5 cm |
| Item Depth | 27.5 cm |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Indoor Outdoor Sets |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









