To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | brown |
|---|---|
| Material | wood |
| Product Type | benches |
| Thickness | .75", 16 gauge, 2.5" |
| Width | 8.25" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 889142259879 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 8.25 cm |
| Item Depth | 17.75 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Benches |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









