To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 3.75"W x 27.5"L |
|---|---|
| Color | gray |
| Length | 27.5" |
| Material | polystyrene, resin, stainless steel |
| Product Type | patio chairs |
| Style | slanted, slat back |
| Width | 3.75" |
| Vendor Name | Flash Furniture |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 196861006234 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 3.75 cm |
| Item Length | 27.5 |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Patio Chairs |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









