To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 72"W x 15"D x 24"H |
|---|---|
| Depth | 15" |
| Height | 24" |
| Installation Type | wall mount |
| Material | aluminum |
| Product Type | boat rack |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 72" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 72 cm |
| Item Height | 24 cm |
| Item Depth | 15 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Boat Rack |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









