To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 6"W x 25.5"D x 1"H |
|---|---|
| Depth | 25.5" |
| Features | Made in USA |
| Height | 1" |
| Material | aluminum |
| Product Type | pan slides |
| Width | 6" |
| Vendor Name | Channel Manufacturing |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 6 cm |
| Item Height | 1 cm |
| Item Depth | 25.5 cm |
| Item Weight | 2 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pan Slides |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









