To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 24"W x 48"L |
|---|---|
| Color | graphite |
| Length | 48" |
| Material | polypropylene |
| Product Type | shelf kit |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 24" |
| Vendor Name | Cambro |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 kit |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 91789 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | kit |
| Case Pack By | kit |
| Item Width | 24 cm |
| Item Length | 48 |
| Priced By | kit |
| Vendor Category | Shelving, All Plastic |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









