To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | gray |
|---|---|
| Material | epoxy coated |
| Product Type | shelf |
| Vendor Name | Beverage Air |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 21.25 cm |
| Item Height | 0.75 cm |
| Item Depth | 24.5 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Shelf |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









