To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | white |
|---|---|
| Design | undercounter |
| Door Type | solid doors |
| Durability and Resistance | heavy-duty |
| Handle | recessed handles |
| Material | abs plastic, epoxy coated, stainless steel |
| Number of Doors | 2 doors |
| Number of Shelves | 2 shelves |
| Product Type | undercounter refrigerator |
| Vendor Name | Arctic Air |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 0 cm |
| Item Height | 0 cm |
| Item Depth | 0 cm |
| Item Weight | 265 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | 2 DOOR Undercounter REFRIG |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









