To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 13-1/15"W x 9-1/23"D x 22"H |
|---|---|
| Color | black |
| Depth | 9-1/23" |
| Height | 22" |
| Material | plastic |
| Product Type | refuse bin |
| Width | 13-1/15" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 3 |
| Packed By | 3 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169103709 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 13.07 cm |
| Item Height | 22 cm |
| Item Depth | 9.04 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 5.07 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Trash Receptacle, for Bus Cart |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









