To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Diameter | 4" dia |
|---|---|
| Material | stainless steel |
| Product Type | bottle disintegration system |
| Vendor Name | Glastender |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 20 cm |
| Item Height | 38 cm |
| Item Depth | 22 cm |
| Item Weight | 185 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Bottle Disintegration System |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









