To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 11-1/38"L x 4"W x 2"H |
|---|---|
| Capacity | 3-4 tacos |
| Height | 2" |
| Length | 11-1/38" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | taco holder |
| Width | 4" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 48 |
| Packed By | 48 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642056214 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 4 cm |
| Item Height | 2 cm |
| Item Depth | 12.6 cm |
| Item Length | 11.03 |
| Item Weight | 0.47 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Taco Prep / Hot Dog Tray |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









