To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 14" x 18" |
|---|---|
| Color | burgundy |
| Material | polypropylene |
| Product Type | fast food tray |
| Safety and Compliance | BPA free, NSF |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 48 |
| Packed By | 48 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169112275 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 14.57 cm |
| Item Height | 14.96 cm |
| Item Depth | 18.9 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 1.2 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Tray, Fast Food |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









