To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | silver-tone |
|---|---|
| Material | acrylic |
| Product Type | serving & display tray |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 24 |
| Packed By | 24 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169158693 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 12.5 cm |
| Item Height | 1.38 cm |
| Item Length | 20.5 |
| Item Weight | 1.4 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Display Tray |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









