To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 2-3/4"W x 2-3/4"D x 1-3/4"H |
|---|---|
| Depth | 2-3/4" |
| Durability and Resistance | dishwasher safe |
| Height | 1-3/4" |
| Material | stainless steel |
| Product Type | pastry mold |
| Shape | square |
| Width | 2-3/4" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 72 |
| Packed By | 72 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642054098 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 2.75 cm |
| Item Height | 1.75 cm |
| Item Depth | 2.75 cm |
| Item Length | 2.75 |
| Item Weight | 0.22 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pastry Mold |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









