To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Color | black |
|---|---|
| Durability and Resistance | heat resistant |
| Material | nylon |
| Product Type | skimmer |
| Safety and Compliance | BPA free |
| Shape | round |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 144 |
| Packed By | 144 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 811642042637 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 15.35 cm |
| Item Height | 18.11 cm |
| Item Depth | 23.82 cm |
| Item Length | 0 |
| Item Weight | 0.13 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Skimmer |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









