To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Material | mesh, plastic |
|---|---|
| Product Type | strainer |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 96 |
| Packed By | 96 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169158365 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 6.3 cm |
| Item Height | 2.5 cm |
| Item Length | 12.75 |
| Item Weight | 0.29 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Strainer |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









