To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Control Type | touch control |
|---|---|
| Features | stackable |
| Product Type | microwave oven |
| Wattage | 1800 watts |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 set |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169149967 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | set |
| Case Pack By | set |
| Item Width | 20.75 cm |
| Item Height | 14.5 cm |
| Item Depth | 0 cm |
| Item Length | 22.62 |
| Item Weight | 1 kg |
| Priced By | set |
| Vendor Category | Commercial Microwave, touch, stackable |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









