To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 24" x 24" |
|---|---|
| Depth | 12" |
| Height | 18-1/8" |
| Installation Type | table mount |
| Legs | stainless steel legs |
| Material | stainless steel |
| Product Type | microwave shelf |
| Safety and Compliance | NSF |
| Width | 60" |
| Vendor Name | Eagle Group |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 199388903 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 60 cm |
| Item Height | 18.12 cm |
| Item Depth | 12 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Microwave Oven, Shelf |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









