To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 19-7/8"W x 17-1/38"D x 9-7/8"H |
|---|---|
| Color | clear |
| Depth | 17-1/38" |
| Height | 9-7/8" |
| Material | glass |
| Product Type | sneeze guard |
| Width | 19-7/8" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 5 |
| Packed By | 5 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169140681 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 19.88 cm |
| Item Height | 9.88 cm |
| Item Depth | 17.03 cm |
| Item Weight | 11.35 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Hot Dog Grill Sneeze Guard |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









