To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 44"W x 10-3/5"D x 20"H |
|---|---|
| Depth | 10-3/5" |
| Design | stationary |
| Height | 20" |
| Material | stainless steel, tempered glass |
| Product Type | sneeze guard |
| Size | single |
| Thickness | 6mm |
| Width | 44" |
| Vendor Name | Serv-Ware |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Shipping Origin | 28504 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 44 cm |
| Item Height | 20 cm |
| Item Depth | 10.6 cm |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Sneeze Guard, Stationary |
| Specsheet | View Specsheet |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









