To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 20 x 20, 20 x 20 x 5, 20 x 20 x 5"H |
|---|---|
| Capacity | (1) 20" x 20" box, (2) 18" x 18" boxes |
| Features | insulated |
| Height | 5" |
| Material | polyester |
| Product Type | pizza delivery bag |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 6 |
| Packed By | 6 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169108612 |
| Shipping Origin | 76442607 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Height | 5 cm |
| Item Weight | 2.22 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Pizza Delivery Bag |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









