To request a quote or additonal information, add the item to your quote cart and submit a request. A member of our team will reach out with more details.
| Area | 22"W x 22"D x 12"H |
|---|---|
| Depth | 22" |
| Height | 12" |
| Product Type | catering bag |
| Size | extra large |
| Width | 22" |
| Vendor Name | Winco |
| Case Pack | 4 |
| Packed By | 4 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 842169150482 |
| Always Freight | Yes |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 22 cm |
| Item Height | 12 cm |
| Item Depth | 22 cm |
| Item Weight | 5.57 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Premium Catering Bag |
SFS Equipment offers restaurant equipment financing through Navitas Credit Corp. Estimate monthly payments and apply online in minutes.
Est. monthly payment









